Vega Vana Kurumsal

VEGA VANA ve ENDÜSTRİYEL MAMÜLLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ. teknik tesisat ekipmanları imalatı konusunda uzun yılların verdiği bilgi ve tecrübeyi gelişen teknolojileri ve trendleri yakından takip ederek sürekli genç kalabilen dolayısı ile piyasa ihtiyaçlarına daima en hızlı yanıt verebilen sürekli iyileştirme esası ile hareket eden son derece dinamik bir kurumdur. Vega Vana AR-GE, makina parkuru ve en değerlisi insana yaptığı yatırımlar ile piyasadaki konumunu her geçen gün iyileştirmekte ve bu sayade aldığı güç ile gün geçtikte güçlenmekte ve büyümektedir.

Vizyon: En kaliteli ürünleri en kısa sürede ve en iyi koşullar ile üreten müşteri memnuniyeti yüksek sektörün öncü firması olmak.

Misyon: Kaynakları etkin ve verimli bir şekilde kullanarak uygun koşullarda yüksek kaliteli ürünler üreterek müşterimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılayarak sürekli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, üretim ve hizmet kalitemiz ile standartları yükselterek global piyasalarda seçkin ve saygın bir kurum olmak.

Menü